Podsumowanie roku 2023

 

Ostatni dzień roku to czas podsumowań i refleksji. We wrześniu 2023 roku minęło 10 lat od powstania naszego stowarzyszenia. Nie sposób wymienić wszystkich podejmowanych przez nas działań, które służą promocji naszej Artystycznej Doliny. To szereg uroczystości patriotycznych i religijnych, spotkań historycznych, warsztatów, wycieczek i naszej największej „perełki” czyli Małopolskiego Festiwalu Folklorystycznego. Mamy ogromną satysfakcję, że aktywnie działamy na rzecz rozwoju kultury i sztuki oraz kultywowania historii, tradycji naszego regionu. Cieszymy się, że wspólnie możemy zdziałać znacznie więcej – możemy zmieniać przyszłość, pielęgnując tradycje i szanując przeszłość. Dziękujemy wielu instytucjom, które nas wspierają, a szczególnie Urzędowi Marszałkowskiemu w Krakowie, Starostwu Powiatowemu w Bochni, Małopolskiemu Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. Dzięki nim zrealizowaliśmy wiele projektów na kwotę ponad 100 000 zł. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, przyjaciołom naszego stowarzyszenia, mieszkańcom Siedlca, którzy nas wspierają, a także zaprzyjaźnionym stowarzyszeniom i organizacjom. Szczególne podziękowania dla naszych członków stowarzyszenia, którzy często są niewidoczni, a wkładają dużo serca i pracy w wiele działań ❤️❤️❤️.

Razem możemy pomnażać dobro.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.