Wystawa fotograficzno-dokumentacyjna

„Moje spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem  II”

  1. Stowarzyszenie Artystyczna Dolina Raby oraz Parafia Chełm zaprasza mieszkańców parafii do podzielenia się fotograficznymi wspomnieniami związanymi z papieżem Polakiem. Wielu parafian zapewne miało okazję, by spotkać w swoim życiu Jana Pawła II. Może to  była   audiencja w Watykanie albo spotkanie w czasie pielgrzymek papieża do Polski? Zapraszamy Państwa, aby przywołać wspomnienia i w domowych archiwach odszukać fotografie i dokumenty, które będą osobistym świadectwem i refleksją po spotkaniu z  papieżem.
  2. Prośba skierowana jest do mieszkańców Parafii Chełm, którzy posiadają w  swoich zbiorach prywatnych fotografie upamiętniające osobę św. Jana Pawła II w  osobistych aspektach swojego życia.
  3. Przyjmowane będą zdjęcia z okresu kiedy Karol Wojtyła był wikarym, kardynałem papieżem. Najważniejsze, aby wszystkie zdjęcia upamiętniały osobę Papieża-Polaka wraz z mieszkańcami Parafii Chełm.
  4. Fotografie lub kopie można składać w dowolnych formatach do dnia 28 lipca 2019r.  u ks. proboszcza, D. Niemiec(515387050) i  M. Pilch(603600756). Na  odwrocie każdej fotografii należy podać: imię i nazwisko autora, adres,telefon, tytuł zdjęcia,    w miarę możliwości datę i miejsce jego wykonania.
  5. Wszystkie zdjęcia, za zgodą właścicieli, znajdą się na wystawie pt.: „Moje spotkanie z  Ojcem Świętym  Janem Pawłem  II”, która będzie organizowana we wrześniu 2019 r.   w  Muzeum Parafialnym w Chełmie z okazji jubileuszu 20 – lecia muzeum oraz 40-lecia pierwszej pielgrzymki papieża do Polski.
  6. Wszystkie fotografie po wystawie zostaną zwrócone właścicielom.  
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.